Кращий спосіб зміцнення організму - мінеральна вода «Драгівська». Хімічний склад мінеральної води, лікувальні властивості

Хімічний склад мінеральної води «Драгівська» вважається особливим через збалансоване співвідношення гідрокарбонатів і хлоридів (майже 1: 1), вмісту біологічно активних концентрацій йоду і брому, що дуже рідко зустрічається серед мінеральних вод такої мінералізації.

Хімічний склад мінеральної води "Драгівська"

Склад Концентрація іонів мг/дм3 Вплив на організм
Гідрокарбонати НСО3- 1800-2300 Покращують процес травлення, регулюють функції шлунково-кишкового тракту
Хлориди CI- 800-1700 Регулюють окисно-відновний баланс і водно-сольовий обмін в організмі, необхідні для утворення шлункового соку.
Сульфати SO42 - <40 Забезпечують нормальний синтез інсуліну, структуру і функцію з'єднувальної тканини, збереження нормальної структури суглобних поверхонь, очищують печінку, прискорюють процес травлення, впливають на ріст нігтів та волосся.
Кальцій Ca2 + 100-150 Зміцнює кістки і зуби, поліпшує згортання крові, має протизапальну і антигістамінну дію.
Магній Mg2 + <40 Активізує обмін речовин, зміцнює м'язову тканину, захищає нервову систему, протидіє інфаркту міокарда.
Натрій + Калій Na+K+ 1000-2000 Важливі елементи в воднево-сольовому обміні організму, беруть участь в регулюванні нервової і м'язової діяльності, регулює кров'яний тиск.

Специфічні компоненти:

Йод I- <1.59 Необхідний для роботи мозку, регулює функцію щитовидної залози, забезпечує нормальний розвиток і функціонування інтелекту, підвищує рівень IQ, забезпечує гормональний баланс в жіночому організмі.
Борна кислота H3BO3 80-300  Позитивно впливає на сепаратистські процеси в слизовій шлунково-кишкового тракту, жировий обмін.
Мінералізація: 4.0-7,1 г/дм3