Про компанію «Шаянські мінеральні води»

ТОВ «Шаянські мінеральні води» - сучасна компанія, основною діяльністю якої є виробництво та продаж мінеральної води, природної столової води та питної природної води.

На сьогоднішній день підприємством надаються лікувально-столові мінеральні води, мінеральна природна столова вода і природна питна вода з ідеально збалансованими макро- і мікроелементами, такі як:

«Шаянська»;

«Драгівська»;

«Поляна цілюща»;

«Шаянка»;

«Шаянська Джерельна»

На території ТОВ «Шаянські мінеральні води» знаходиться свердловина, з якої розливається природна столова мінеральна вода. Для того щоб не зруйнувати структуру, зберегти всі властивості води, підприємство здійснює розлив мінеральної води безпосередньо на місці видобутку, при цьому використовує тільки фільтри механічної очистки.

Лікувально-столові мінеральні води: «Шаянська», «Драгівська», «Поляна цілюща», мінеральна природна столова вода - «Шаянка» і питна природна вода - «Шаянська Джерельна» - унікальні за своєю чистотою і хімічним складом. Мінеральні води, рекомендовані для лікування захворювань нирок, печінки, шлунково-кишкового тракту, урологічних захворювань, хронічних захворювань підшлункової залози, в тому числі лікування серцево-судинних захворювань.

Якість продукції контролює власна атестована виробнича фізико-хімічна та мікробіологічна лабораторія підприємства, так що можна з упевненістю сказати, що нами здійснюється продаж мінеральної води високої якості.

Продаж мінеральної води ТОВ «Шаянські мінеральні води» здійснюється по всій території України. Окремим напрямком в роботі підприємства стає доставка води в будинки і офіси. Компанія створила дочірнє підприємство «СК Трейд Груп» (AKTIVA) – професійна команда, яка оперативно доставить лікувально-столові мінеральні води до споживача. Також продаж мінеральної води проводиться в інтернет магазині – www.aktiva.ua. Для зручності замовників продаж мінеральної води проводиться в тарі різної місткості: 0.5л, 1.5л, 5.0л, 18.9л.

Компанія «Шаянські мінеральні води» зарекомендувала себе як надійний постачальник мінеральної води. За час роботи підприємства, продукція займала призові місця в дегустаційних конкурсах, була учасником багатьох виставок, визнана «Українським Домом», як переможець в номінації «Продовольчі товари», і входила в число переможців за звання 100 кращих товарів України. Завдяки високій якості продукція ТОВ «Шаянські мінеральні води» користується широкою популярністю, має стабільний і постійно зростаючий купівельний попит.